کمپانی ماریس در سال 1919 در چین آغاز به کار نمود و هم اکنون یکی از بهترین و عمده ترین تولیدکنندگان جهانی در شاخه هنر می باشد که شهرت آن از نظر کمیت و کیفیت بی همتا بوده، انقلاب چشمگیری در محصولات هنری ایجاد کرده است.

 

 

ماریس یکی از مشهورترین برندهای هنری در چین و دنیا است که موفق به اخذ گواهینامه ISO9001 در سال 2000 میلادی در زمینه کیفیت محصولات شده است و در سال 1996 میلادی موفق به اخذ گواهینامه ISO14001 از لحاظ سازگاری با محیط زیست و همچنین موفق به اخذ گواهینامه ارزیابی محصولاتBSCI (SA8000)  شده است.

 ماریس بهترین و باکیفیت ترین رنگ های نقاشی را تولید و توزیع می کند و برای همه نوع سلیقه، از ابتدایی ترین تا حرفه ای ترین رنگ ها را تولید و به سراسر گیتی عرضه می نماید.

 ما همیشه می کوشیم که ارتباط گسترده ای با هنرمندان داشته باشیم و در تلاشیم ماریس را به تمام هنرمندان در دنیا معرفی نماییم تا بتوانیم از نظرات آنها در جهت بهبود کیفیت محصولات خود بهره مند گردیم.

 ما با بهره گیری از یک تیم حرفه ای و قدرتمند در تلاشیم بهترین محصولات را با بالاترین درجه کیفیت که مطابق با استانداردهای روز دنیاست تولید و عرضه نماییم تا بتوانیم این محصولات با کیفیت را رشد و توسعه دهیم و توانسته باشیم انقلابی در دنیای هنر ایجاد کرده باشیم.

 

کمپانی ماریس در چین پیشتازی بی رقیب در بازار دنیای هنر ایجاد کرده است و توانسته است به بیش از 70 کشور در بازار بین المللی صادرات داشته باشد.

 ما مفتخریم که از شما برای پیوستن به خانواده بزرگ ماریس دعوت نماییم تا از محصولات بی نظیر این شرکت لذت برده و از خدمات عالی این شرکت بهره مند گردید. ماریس دنیای رنگارنگی را برای شما می سازد و به هنر شما جاودانگی می بخشد.

 

اطلاعیه ها

لیست قیمت جدید در سایت قرار گرفت. از نمایندگان محترم فروش تقاضا می شود جهت دریافت نام کاربری و رمز عبور با فروشگاه مرکزی تماس حاصل نمایند.

تماس با ما

ورود نمایندگان فروش

گالری محصولات